11 22 33 44
KURUMSAL
Güçbir Jeneratör, 45.000 metrekare alana kurulu 20.000 metrekare kapali alana sahip fabrikasinda Avrupa Standartlarinda jeneratör üretimi yapmaktadir. Iki bant, sekiz test bankasi ile Güçbir Jeneratör, on iki dakikada bir adet çesitli güçlerde jeneratör üretim kapasitesine sahiptir.

Zamaninda teslimat, ürün çesitliligi ve ürün, hizmet kalitesi ile taninan firmamiz jeneratör üretimi konusunda uzmanlasmistir ve sadece jenerator konusunda hizmet vermektedir. Güçbir Jeneratör, "Türkiye'yi Seviyoruz, Türkiye'de Üretiyoruz" slogani ile Kdz. Eregli’de yerlesik fabrikasinda ürettigi jeneratör setlerini dünyada 90 farkli ülkeye ihraç ediyor.

Güçbir , jeneratör üretimi, satis ve servisi konusunda tüm dünyada taninan ve tercih edilen global bir markadir.*Dünyada 10.000'in üzerinde kurumsal firma bizi tercih etti.

Güçbir Jeneratör markali ürünlerin tercih edilen, güvenilir marka olma sebebi, üstün mühendislik bilgisi ve becerisi gerektiren elektrojen grubu üretiminde, ciddiyet, bilgi, birikim ve teknolojiyi ayni çati altinda birlestirerek kaliteli ürünler üretiyor olmasidir.

ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardi Uygunluk CE Sertifikasi, Imalat Belgesi, Yerli Mali Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanligi Garanti Belgesi, Kapasite Raporu, Satis Sonrasi Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve TSE Kalite Belgesine (15 kVA ile 2500 kVA güç arasi ürünler için ) sahip Güçbir Jeneratör'de günümüz sartlarina uygun esnek üretim sistemi ile her türlü müsteri talebi en hizli sekilde karsilanabilmektedir.

Jeneratör üretiminde kullanmis oldugumuz pano ve alternatör de TSE belgelidir.

Dizel jeneratör | Benzinli Jeneratör | Perkins Jeneratör | Volvo Jeneratör | Ricardo Jeneratör | Alternatör | Jeneratör | Jeneratör Fiyatlari | Ikinci el jeneratör | Jeneratör firmalari

Jeneratör Jeneratör Jenaratör Jenarator Dizel jeneratör Benzinli jeneratör Generator Gucbir jeneratör Gucbir generator Ricardo jeneratör Wuxi jeneratörHonda jeneratör AlternatörAydinlatma kulesi Jeneratör fiyatlari Jeneratör fiyati Romörk - Jeneratör Römorku Jeneratör Kiralama Jeneratör servisi Marin Jeneratörler Jeneratör Dizel jeneratör Jenerator Generator Jenaratör Portatif jeneratör Benzinli jeneratör Ikinciel jeneratör Ricardo jeneratör Perkins Jeneratör Volvo Jeneratör Man Jeneratör
Satış ve Servis Noktaları Satış ve Servis Noktaları
SERTİFİKALAR
Sertifikalar